Anne Claire Bulsink

17. März 2025 durch
Anne Claire Bulsink
Veerle van den Haak

Vanaf mijn pubertijd heb al heel wat diëten gevolgd, de ene met succes de andere wat minder. Het verliezen van overgewicht ging wel, maar... op mijn streefgewicht blijven was een heel ander verhaal en bleek vele malen moeilijker dan het afvallen. Vaak was ik na een jaar alweer de afgevallen kilo's aangekomen met nog eens wat bonus kilo's erbij. De moed zakte me in de schoenen. Na mijn 40ste dacht ik, Anne Claire laat het gaan en accepteer je lichaam. Koop nieuwe leuke kleding voor jezelf in grote maten winkels en zorg dat je er blij mee bent.

Gelukkig sprak ik met iemand die enthousiast was over het Cambridge dieet, inmiddels is dat door een naamswijziging nu het 1 op 1 Dieet . Uit nieuwsgierigheid ging ik een kijkje nemen op de toenmalige Cambridge Weight Plan site en voordat ik het wist zat ik al bij een consulente. Ze heeft me precies uitgelegd hoe alles in zijn werk zou gaan om op een verantwoorde manier gewicht te verliezen en te behouden. Ik heb gekozen voor het totale programma. Ben dus begonnen bij Stap 1. Het leek vooraf erger dan het daadwerkelijk was. Ik verwachte groen te zien van de honger en chagrijnig te zijn, maar voelde me juist veel energieker en vrolijker, het gaf me een enorme energy boost. Het water drinken vond ik vooraf erg veel, dacht dat haal ik nooit, maar juist dat water drinken hielp me enorm. Ik nam me voor om per 2 1/2 uur een 1/2 liter te drinken en 's avonds na 20.00 uur niet meer.

Het afbouwen van de shakes en het opbouwen van het "gewone" eten ging samen met de begeleiding van mijn consulente heel goed. Deze periode neemt een bepaalde tijd in beslag. Ik heb ervoor gekozen om deze dubbel te doen. Daar voelde ik me veiliger bij. Achteraf dank ik mede mijn succes van het beheersen van mijn streefgewicht aan deze dubbele op- en afbouwfase. Nu ben ik alweer lange tijd op mijn streefgewicht. Tuurlijk zal ik op moeten letten met wat ik eet, echter de strijd is zoveel makkelijker dan voorheen. Ik zorg dat ik, zonder al te veel moeite, op mijn streefgewicht blijf. Kan mijn kleding weer kopen bij alle winkels en voel me een vrolijk, slank en gezond mens. Iets dat ik in jaren niet heb gevoeld. Het gevoel dat ik nu heb, gun ik iedereen, dus ook jou.

Wat ik kan, kan jij ook en ik hoop dat ik je ermee mag helpen.

Ik hoop je te zien tijdens je intake gesprek.
Groeten Anne Claire