Reviews Lia Bakker

11. März 2025 durch
Reviews Lia Bakker
Zeno Peereboom



Doreen Moeken

10

Ik ben zeer tevreden met de begeleiding en producten van de 1 op 1 dIeet . Door de producten is het makkelijker om vol te houden .



Anoniem

9

Met Lia ben ik heel tevreden. Ze mag af en toe wel wat strenger voor me zijn maar ja, uiteindelijk moet ik het zelf doen. Zelfs in deze “Corona-tijd” weet ze ons te motiveren dmv een groepsapp.

De variatie in producten vind ik persoonlijk beperkt. Wanneer er iets uit het assortiment gaat komt er soms niets anders voor terug. Maar vooralsnog heb ik nog keuze. 😁



Wendy

10

Ik volg dit dieet nu weer sinds een burn-out, ben al zeer tevreden over de behaalde resultaten, maar we zijn er nog lang niet. Ben pas net begonnen en zit nu nog in de kick off. Maar ik heb dit eerder gevolgd en weet dat er prachtige resultaten uit gaan komen. Helaas door de burn-out ben ik veel gaan snoepen, nu de burn-out voorbij is gaan we ook weer aan een gezond gewicht werken!


Anoniem

9

Ik ben super blij dat ik dit resultaat heb mogen behalen met het 1:1 dieet. Lia is een super leuke coach!



Anoniem

9

De reden dat ik (steeds) terugkeer om weer wat kilos te verliezen ligt geheel bij mij zelf. Lia is altijd bereikbaar en is gewoon een fijne persoonlijkheid om naar toe te gaan en mee te sparren.


Anoniem

10

Empathisch vermogen, ervaring en deskundigheid, bereikbaarheid , vriendelijkheid en coaching eigenschappen, Lia heeft het allemaal. 😁