Reviews Annemieke Pierik

26. Februar 2025 durch
Reviews Annemieke Pierik
Zeno Peereboom



Jennifer Jacob

10

Zelf zit ik midden in de (pre) menopauze. Gierende hormonen, gewichtstoename, energie problemen en ga zo maar door. Ik had ik het erg moeilijk om het gewicht, dat er de afgelopen jaren beetje bij beetje aan was gekomen, af te krijgen. Veel dieeten geprobeerd, maar niets werkte echt. ja paar kilos eraf tijdens het dieet, maar zodra ik er klaar mee was zaten de verloren kilos (en soms meer) er zo weer aan.

Mijn schoonzus had enorme goede (blijvende) resultaten met 1:1 behaald, dus dat wilde ik ook. Aangezien mijn drukke baan met veel overuren mijn eetpatroon helemaal in de war heeft gegooid was het 1:1 dieet perfect voor mij. Ongezonde eet keuzes de deur uit- eten op vaste tijden, ruime keuze aan producten en savond toch lekker groente en vlees/vis - de kilos vlogen eraf, wat natuurlijk een goede motivator is. Inmiddels zit ik in stap 6 en ben ik al op mijn streefgewicht. Ik voel me energieker en fitter dan ooit, zit lekker in mijn vel en krijg veel complimentjes, altijd leuk natuurlijk.

Mijn coach Linda is echt GE-WEL-DIG! Een spontane, positieve meid, die voor je klaar staat. Ik kan haar altijd appen met vragen (zelfs tijdens etenstijd ;)) Ze heeft veel kennis over voeding en de producten van 1:1 waardoor ze goed uit kan leggen waarom bepaalde keuzes wel of niet handig zijn . Als ze het niet weet zoekt ze het voor je op of vraagt ze na. Tijdens onze afspraken bespreken we hoe de afgelopen periode is gegaan, uitdagingen die ik ben tegengekomen, veranderingen in leef/eetpatroon en plannen we de komende periode. En dan natuurlijk HET weegmoment, waarbij we de resultaten analyseren wat ik persoonlijk heel fijn vind om te begrijpen wat de resultaten beinvloed zodat ik dat de komende periode weer mee kan nemen. Aanvullend meet ik zelf na iedere afspraak, de omtrek van mijn bovenarm, borst, taille en bovenbeen. heerlijk om de centimeters te zien afnemen!




Betty Brouwer

9

Ik heb mijn coach ervaren als een zeer positief ingestelde motiverende begeleider. Zonder haar hulp en de bezoeken zou ik mijn resultaat nooit bereikt hebben. Ik ben op stap 4 binnengekomen en vond de repen en shakes heel lekker. De zakjes met de soepjes vond ik minder, maar de spaghettizakjes waren weer heerlijk. Ik kon de hele dieetperiode prima volhouden. Betty



Willy van der Drift

10

Ik heb dit traject vlot doorlopen je moet wel gedisciplineerd zijn en de juiste coaching hebben en daar mankeert het niet aan bij Linda. Ze is vriendelijk, behulpzaam en erg gemotiveerd. Kortom Top!

Willy.



Ingrid van der Nagel

9

Linda stimuleert / motiveert op een hele fijne manier en kan zich goed verplaatsen in degene tegenover haar. Altijd plezierig contact.



Carla

10

Door het volgen van het 1 op 1 dieet en de super begeleiding van Linda ben ik bewuster geworden van wat ik eet. Doordat ik ben afgevallen heeft dat ook een zeer gunstig effect op mijn gezondheid en conditie. Super blij dat ik de stap genomen heb om contact op te nemen met Linda.



Pearl Feelders

10

Ik ben heel erg blij met het 1 op 1 dieet!

Het heeft mij bewuster gemaakt van mijn voeding en geleerd om balans te houden.

Ik ben nu op gewicht en blijf 1 product per dag gebruiken voor het gemak en omdat het gewoon lekker en verantwoord is.

Bedankt Linda voor je fantastische coaching!




Irma Borninkhof

9

Fantastische en deskundige begeleiding. Linda is een prettig persoon om als consulent te hebben.



Sabine

10

Linda is een topper! Zij motiveert en blijft motiveren. Haar enthousiasme helpt je er echt doorheen!



Helenka Jindrová

9

Ik vind Linda een zeer kundige en empathische coach. Linda denkt met je mee én wat ik ook belangrijk vind is dat het altijd gezellig is. Een TOP coach.



Leonie Poortvliet

10

Wat een fijne tijd heb ik gehad bij Linda! Voor mij voor het eerst met het stappenplan, maar Linda heeft me hier veel vertrouwen in gegeven. Dat ik echt mocht eten naast de producten. Daarnaast vele tips mogen ontvangen over de verschillende soorten voeding en heel fijn samen nagedacht over de opbouw bij een vakantie in het midden van het traject en opnieuw aan het einde. Nu even een pauze ingelast vanwege persoonlijke redenen, maar na de zomer weer terug voor de laatste kilos. Maar nu al zo blij met wat ik met de hulp van Linda nu al bereikt hebt (al 3/4 van mijn doel behaald in een periode die ik zelf niet voor mogelijk had gehouden).

En door het stappenplan ook vertrouwen in de toekomst en het vasthouden van mijn gewicht.