Ik ben een heel ander persoon geworden. Voel me weer fit, energiek en lekker in mijn vel.
Na een jaar van uitstellen, ben ik eindelijk met deze uitdaging begonnen. Via Facebook zag ik dat er een consulent bij mij in de buurt was. De knoop doorgehakt en gelijk een afspraak gemaakt.
Voor mij is dit dieet heel goed vol te houden doordat je helemaal van je eetpatroon afstapt en weer opnieuw leert eten (keuzes maken).
Ik voel me nu veel beter, energieker en kan weer makkelijk bewegen en werken. En dat is met mijn werk wel belangrijk. Als hovenier, buk en til je veel en dat gaat me nu veel makkelijker af.
Natuurlijk hebben we allemaal wel eens moeilijke momenten maar door het enthousiasme en aansporing van Tamara wilde ik op deze momenten als eerste niet voor mezelf verzaken maar ook zeker niet voor haar. Ze is echt een stimulans voor me geweest.
Wil dit daarom ook echt aanbevelen als je ook weer lekker en fit door het leven wilt gaan. Want dat gun ik iedereen.
John Vermeulen