

Hi, ik ben Mariëlle
Practice information
Hooggoorns 14
7812 AM Emmen
Nederland
Intake costs
€25
Afvallen in Emmen met Het 1 op 1 Dieet met Mariëlle
Van gezond afvallen naar bewust genieten
Wat fijn dat je op mijn pagina bent beland! Dit betekent namelijk dat je de eerste stap al hebt gezet naar een gezond gewicht! Ben je er klaar voor?
Wie ben ik
Mijn naam is Mariëlle de Haan en ik woon samen met mijn 2 kinderen in Nieuw-Amsterdam.
Jarenlang heb ik met overgewicht gelopen. Het ging er altijd makkelijker op als er af. Na de zoveelste mislukte poging om leuke kleding te kopen is bij mij de knop om gegaan. Samen met mijn consulente heb ik voor mijn gevoel een wereld prestatie neergezet, wat ertoe heeft geleid dat ik in september 2019 de verkiezing Afslanker van het Jaar (vrouw) heb gewonnen! Daarna heb ik besloten om zelf ook consulent te worden, want ik gun iedereen dit geweldige gevoel. Sinds september 2019 heb ik de deuren geopend van mijn praktijk in Emmen en kort daarna zijn ook de deuren geopend van mijn praktijk in Nieuw-Amsterdam.
Afvallen doen we samen
Er is niks lastiger dan afvallen. Want wat is goed en niet goed? Waar moet je allemaal rekening mee houden? Geen paniek, ik help jou! Want als jouw persoonlijke consulent heb je iedere week een 1 op 1 gesprek bij mij in de praktijk. Hier gaan we kijken naar wat jouw wensen, doelen & motivaties zijn met betrekking tot het afvallen. Ook gaan we uitgebreid Het Stappenplan van Het 1 op 1 Dieet bespreken om er zeker van te zijn dat het precies aansluit op jouw wensen. Iedere week word je gewogen en gemeten en gaan we kijken waar jouw eventuele knelpunten zitten. Al met al heb je dus een flinke stok achter de deur.
Voor wie is het dieet
Eigenlijk voor iedereen, het maakt niet uit of je veel of maar een paar kilo wilt afvallen. Voor iedereen is er een passende stap aanwezig, het blijft maatwerk.
In combinatie met de gezonde voeding gaan we langzaam van gezond afvallen naar bewust genieten.
Enthousiast geworden?
Ben je nou enthousiast geworden of wil je wat meer informatie? Of wil je gewoon even gezellig kletsen en kijken wat de mogelijkheden zijn? Neem contact met me op en dan spreken wij elkaar snel!
Veel liefs,
Mariëlle de Haan