Het was zomer en de weegschaal gaf een gewicht aan waar ik echt helemaal klaar mee was.
Door verschillende oorzaken waren de kilo’s eraan gekomen zoals:
- Een hernia waardoor ik weinig tot geen beweging had,
- Stoppen met roken, natuurlijk goed voor mijn gezondheid maar hierdoor verandert je stofwisseling wel,
- De overgang,
Er moest iets veranderen. Ik ben namelijk ook gezegend met een te hoog cholesterol en de medicijnen daarvoor hebben veel nare bijwerkingen, zoals enorme spierpijn waardoor ik zelfs geen trap meer kon lopen.
Ik heb een afspraak gemaakt met Ilse en ben begonnen in Stap 2 van het Stappenplan van Het 1 op 1 Dieet. Dit was goed vol te houden maar na een aantal weken ben ik op gaan bouwen naar Stap 4, dit paste beter bij mij. Dit alles ging in overleg met en onder en super begeleiding van Ilse.
Ik zag mijn streefgewicht stap voor stap een beetje dichterbij komen. Tijdens het dieet ben ik veel gaan fietsen op de hometrainer en heb ik veel gewandeld. Dit was een ideale combinatie.
Ik heb inmiddels mijn streefgewicht bereikt en voel me geweldig! Mijn cholesterol is met een punt gedaald en daar ben ik heel blij om.
Ik ben trots op mezelf!!! Ik voel me beter, heb meer energie en zie dingen weer veel positiever.
Ik blijf wel veel bewegen want ik heb nog meer doelen op mijn lijstje staan. Door het bewegen en opletten wat ik eet gaat het me lukken om op gewicht te blijven.
Dank je wel Ilse voor al je adviezen, goede raad en steun!!