Irma Dubois
10
Het zijn ervaren consulenten, staan altijd voor je klaar, begeleiden je goed
Kaat Roland
10
Ik ben zeer tevreden over het geheel: de dieetconsulente, de producten, de behaalde resultaten. Ik raad het ook anderen aan.
Jos Verbist
9
Zou eigenlijk willen blijven de producten nemen en op consultatie blijven gaan,ook wanneer ik tevreden ben over mijn gewicht.Volgens mij blijf je dan beter gemotiveerd en blijf je beter opletten dat je weer niet de andere kant (dikkere) op gaat.Saskia is daarvoor super denk ik .Grtjes Jos
Hanan Allitou
10
1:1 dieet is super, lekker, gemakkelijk en je gaat je beter voelen. Bij Saskia langsgaan is altijd een grote motivatie. Hele fijne praktijk!
Karin Simons
10
Alles tip top in orde. Vriendelijke begeleiding en goede producten.
Karin van den Berg
10
Je krijgt een goede persoonlijke begeleiding! Ben zeer tevreden over de producten, hoewel ik intussen weer terug aangekomen ben, maar dat ligt puur aan mezelf!
Magda Van Linden
8
Goede begeleiding, aangezien je toch groenten en vis of vlees mag eten maakt dat het dieet makkelijker vol te houden is.
Liza De Zwart Moerkens
8
ik ben er gewoon heel blij mee, wou zo graag altijd jurkjes dragen stond me nooit,en nu voel ik me zo trots in een jurk;
Jammer dat het corona tijd is ,je zit veel thuis,kunt nergens naar toe om er leuk uit te zien ;
Yvette Kerstens
10
Ik ben heel tevreden over begeleiding en vooral over hun vriendelijkheid. Gewoon top
Ramona Groothuizen
8
Tevreden! Aantal kilo’s afgevallen heb wel stok achter deur nodig is best zwaar