Maartje de Groot
10
Na vele dieeten te hebben gevolgd wilde ik meer inzicht krijgen in waarom ik steeds weer terug viel in mijn oude eetgewoontes. Hierdoor ben ik bij Yvonne terecht gekomen. Door de gesprekken met Yvonne heb ik oa. ontdekt wat mijn triggers zijn en hoe ik hier anders mee om kan gaan. Met dit inzicht ben ik gestart met het 1:1 dieet. Wat ik fijn vind is dat er keuze is uit meerdere stappen, net wat voor jou past. Het is duidelijk en overzichtelijk en de producten vind ik smaakvol en er is genoeg keuze. Het heeft mij gebracht dat ik eten niet meer associeer met gezelligheid en dat ik nu veel bewuster eet en er meer van geniet. Ik weet nu ook dat ik niets hoef te laten als het gaat om bijvoorbeeld uit eten gaan omdat ik daar ook gezonde keuzes kan maken. Als ik op bezoek ga of naar een verjaardag zorg ik dat zelf eten meeneem wat past binnen het 1:1 dieet.
Ik ben Yvonne erg dankbaar voor de fijne gesprekken en de begeleiding en het resultaat mag er wezen!
Anoniem
10
10! Superblij met zo’n lieve en fijne consulent in de buurt. En het 1:1 dieet werkt voor mij perfect, lekkere en voedzame produkten, afvallen en het goed kunnen volhouden.
Anoniem
10
Ik heb absoluut mijn doel behaald( en zelfs iets meer). Door het goede advies van Yvonne bleef het goed gaan en bleef ik gemotiveerd. Yvonne is toegankelijk, empatisch, begripvol en ondersteunend.
Gerhard Jansen
10
Ongeloofelijk zulke resultaten. Heerlijke producten goed betaalbaar en vooral geen hongergevoel!!!
Producten zijn ideaal om mee te nemen, en alles is eigenlijk heel erg lekker!!!
Super blij met mijn begeleidster, en weet exact waar ze mee bezig is, waarschijnlijk door haar jaren lange ervaring!!
Anoniem
10
Yvonne is een fijne coach. Ze heeft me geholpen mijn voedingspatroon en leefstijl te doorzien en aan te passen.
Bedankt voor de tijd, het geduld en de prettige gesprekken!
Hetty
9
Voor mij is 1:1 dè manier om af te vallen. Maar ook om mijn mindset te veranderen naar anders (lees gezondere keuzes maken) eten. Ik ben heel tevreden over de begeleiding van en door Yvonne. Ze stimuleert me waar nodig maar heeft ook begrip als het even niet zo gaat als ik (en de weegschaal) zou willen.
Anoniem
9
Mijn doel is bereikt in die zin dat ik mijn streefgewicht heb behaald met daarbij een gezonder BMI. De producten an sich vond ik noodzakelijk kwaad maar het dieet heeft mij wel echt geholpen om toe te werken naar meer bewustzijn en een ander eetpatroon. Ook dankzij de makkelijke en smakelijke recepten die werden aangeboden. Motivatie en discipline blijven de rode draad maar ik heb er vertrouwen in! De begeleiding door Yvonne ervaar ik als vakkundig, zorgvuldig en prettig.
Ik gebruik al enige tijd geen producten meer maar vind het fijn om maandelijks bij Yvonne de bevestiging te krijgen dat ik op eigen kracht verder kan.
Anoniem
10
Al jaren ben ik bezig met mijn gewicht; diëtisten, producten, meer sporten, alles had ik voor mijn gevoel geprobeerd maar zonder het gewenste resultaat. Tot ik van collega’s hoorde over de begeleiding van Yvonne en ik dit als laatste redmiddel besloot te proberen. Wat een geweldig resultaat! Eindelijk een gezond gewicht en een lijf waarin ik me weer thuis voel en waar ik lekker mee kan bewegen. Dolblij en heel dankbaar voor de deskundige begeleiding van Yvonne. Langzaam groeit het vertrouwen in mijn lijf en in mijzelf dat ook ik gezond én slank kan zijn.
Anoniem
9
Perfecte afval methode, genoeg variatie in producten. En het stappenplan is ook heel fijn. En wat ook plezierig is je kunt het op je eigen tempo doen. Na het bereiken van je doel, mag je steeds iets meer eten. En dit alles met een goede begeleiding.